Türkiye’ye bahar geldi.. Hoşgeldi

Yayınlanma Zamanı : 18 Nisan 2019 Saat: 16:01

Türkiye’ye bahar geldi.. Hoşgeldi

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, mazbatasını alarak görevine başlayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu yayınladığı mesajla tebrik etti.
İki büyükşehir belediye başkanı olarak, göreve seçildikleri illerde büyük sorumluluklar üstlendiklerine vurgu yapan Başkan Savaş, insan odaklı projelerle geleceğe emin adımlarla ilerleyeceklerini belirterek, İmamoğlu’na hayırlı olsun dileklerini iletti ve yeni görevinin 16 milyon İstanbulluya ve ülkeye hayırlı – uğurlu olmasını temenni etti.


“Türkiye’ye bahar geldi, hoş geldi” diyerek, İmamoğlu’nun mazbata almasından duyduğu sevinci dile getiren Başkan Lütfü Savaş, “Baharın coşkusu güzel ülkemizi sardı. Şimdi hep birlikte Ülkemize, Bayrağımıza daha da sıkı sarılma, insan odaklı hizmetler üretme, projelerimizi hayata geçirme ve kalkınarak geleceğe emin adımlarla yürüme zamanı” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"