Lütfü Savaş, HADO’nun rotasını çizdi

Yayınlanma Zamanı : 15 Nisan 2019 Saat: 11:18

Lütfü Savaş, HADO’nun rotasını çizdi

Hatay büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatay’ı dünyaya bağlayacak olan HADO Projesi ile ilgili rota değişikliği hakkında açıklama yaptı.  Hatay’ın geleceği için önemli projeler hayata geçireceklerini, hizmet ve huzur içinde, ekonomiye de katkı sağlayacak hizmetler yapacaklarını söyleyen Başkan Savaş, bu doğrultuda büyük önem taşıyan HADO’nun Arsuz Madenli Balıkçı Barınağı’na kaydırıldığını duyurdu.

HADO’nun hem turizm hem de ticaret anlamında Hatay’ı bölgenin lokomotif şehri yapacağına vurgu yapan Başkan Savaş, “Daha önce Akp’nin Hatay’daki yöneticileri tarafından engellenen, İskenderun ilçemizde hayata geçirmeyi planladığımız Hatay Deniz Otobüsü (HADO) seferlerimizi Arsuz Madenli’den başlatacağız. Halkımızın bizlere göstermiş olduğu teveccühe layık olabilmek adına Hatay’ın bütününü kucaklamaya ve ilimizin ekonomisine, turizmine katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"