Ayhan Yavuz, kaldığı yerden devam…

Yayınlanma Zamanı : 11 Nisan 2019 Saat: 15:53

Ayhan Yavuz, kaldığı yerden devam…

Kırıkhan Belediye Başkanlığı’nı kazanarak ikinci dönem için halktan güvenoyu alan Ak Partili Ayhan Yavuz, belediye meclis üyeleri ile birlikte mazbatasını törenle aldı. Kırıkhan Adliyesi’nde gerçekyeşen törene Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İlçe Başkanı Hamza Cirnoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı, STK temsilcileri, işadamları, belediye personeli, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kırıkhan İlçe Seçim Kurulu Başkanı Murat Karakaya’dan mazbatası alan Başkan Ayhan Yavuz, “Bundan önce nasıl çalışmışsak, önümüzdeki dönemde de Kırıkhan’a yapılması gereken her şeyi yapacağız” dedi.

Kaldıkları yerden ilçedeki çalışmalarına devam edeceklerini belirten Yavuz, “Çok yorucu bir tempoyla seçim yarışını sürdürdük ama bunun neticesinde seçimi kazandık. 10 aylık bir süre içerisinde nasıl çalışmışsak, önümüzdeki dönemde de Kırıkhan’a ne yapılması gerekiyorsa onu yapacağız. Belediye meclis Üyelerimiz ile birlikte mazbatalarımızı alıp görevimize başladık. Allah cümlemizi utandırmasın. İlçemize hayırlı hizmetler etmeyi cümlemize nasip eylesin” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"