Mütevazi başkan

Yayınlanma Zamanı : 08 Nisan 2019 Saat: 17:11

Mütevazi başkan

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’e yoğun bir şekilde gerçekleşen tebrik ziyaretlerindeki sevgi seli dikkat çekti. Samimi kucaklaşmalarla dolu ziyaretlerde vatandaşlar Başkan İbrahim Gül’e dua, başarı ve güven dileklerini ileterek, hatıra fotoğrafı çekilmeyi de ihmal etmezken, Gül’ün konuklarına kendi eliyle çikolata ikram etmesi de gözlerden kaçmadı.

Tebrik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Belen’e hizmet etmek için canla başla çalışacağını ifade eden Başkan İbrahim Gül, “İlk belediye meclisimizi gerçekleştirerek Belenimize hizmet etmeye başladık. Cumhur İttifakı olarak beni bu makama layık gören Belen’li hemşehrilerime teşekkürü bir borç bilirim. Şimdi hizmet ve çalışma zamanı, Rabbimin de desteğiyle bana oy veren vermeyen tüm vatandaşlarımızın yüzünü kara çıkartmayacak ve Belenimize güzel yatırımlar ve yaşanabilir bir kent olma arzusunu sizlerin duasıyla yerine getirerek çok çalışacağım” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"