Arsuz ‘Güven’li ellerde

Yayınlanma Zamanı : 05 Nisan 2019 Saat: 15:37

Arsuz ‘Güven’li ellerde

Arsuz Belediye Başkanlığını rekor oyla kazanarak önemli bir seçim başarısı elde eden Dr. Asaf Güven, mazbatasını alarak göreve başladı.  CHP ve ittifak ortakları İyi parti üyeleri, meclis üyeleri ve kalabalık bir vatandaş topluluğu ile birlikte İskenderun Adliyesi’ne gelen Başkan Asaf Güven, Seçim Kurulu Başkanı Hakim Salih Doğan’dan mazbatasını aldıktan sonra belediyeye geçerek devir teslim töreninin ardından başkanlık koltuğuna oturdu.

“Asaf Başkana başarılar diliyorum”

Mazbata töreni öncesinde bir konuşma yapan Seçim Kurulu Başkanı Doğan, yerel seçimlerde Arsuz Belediye Başkanlığını Asaf Güven kazandığını ilan ederek “Biz seçim kurulu olarak seçimin demokrasi içerisinde hiçbir hak kaybına sebebiyet vermeden seçimin yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Seçilen Belediye Başkanının bugün itibari ile inanıyorum ki parti kimliğini bir kenarı bırakarak herkese eşit hizmet yapacağını düşünüyorum. Şimdiden başkana başarılar diliyorum” diye konuştu.

“Halka hizmet eden her kimse başımın üzerinde yeri var”

Arsuz’un yeni Belediye Başkanı CHP’li Dr. Asaf Güven de seçimin sorunsuz ve başarılı geçmesi için elinden geleni fazlasıyla yapan İlçe Seçim Kurulu’na teşekkür etti.

Dr. Asaf Güven “Bundan sonra yeni bir döneme başlıyoruz. Bizleri seçim süresince yalnız bırakmayan CHP ve İYİ Parti teşkilatlarına, çalışma arkadaşlarıma, meclis üyelerimize teşekkür ederim. En büyük teşekkür de beni yalnız bırakmayan, Hatay’da rekor oyla seçen Arsuz Halkı’na.. Hiçbir ayırım yapmadan Arsuz için çalışacağımı ve herkese eşit hizmet götüreceğimi herkesin bilmesini istiyorum. Halkımızla birlikte güzel günler göreceğimize inanıyorum. Arsuz için çalışan herkes bizim için değerlidir. Verilen işi layıkıyla yapan, halka hizmet eden her kimse başımın üzerinde yeri vardır” dedi.

Konuşmasının ardından Başkan Güven, , Seçim Kurulu Başkanı Hakim Salih Doğan’a çiçek takdim etti.

Başkanlık Mührü Asaf Güven’de

Arsuz Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda gerçekleşen devir teslim töreninde, başkanlık mührünü eski başkan Nazım Culha’dan teslim alan Asaf Güven, bugüne kadar Arsuz’a hizmet veren bütün ekibe teşekkür ederek, daha iyi hizmetlere imza atacağını söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"