Ak Parti Hatay adayları, Ankara’dan ses verdi

Yayınlanma Zamanı : 31 Ocak 2019 Saat: 9:23

Ak Parti Hatay adayları, Ankara’dan ses verdi

Ak Parti Hatay büyükşehir ve ilçe belediye başkan adayları, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenecek olan 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri Aday Tanıtım Toplantısı’na tam kadro katıldı. Ankara Spor Salonu’nda “Memleket işi gönül işi” sloganıyla düzenlenen ve partilerinin 11 maddelik seçim manifestosunun açıklanacağı toplantıda Hatay Milletvekillleri ile birlikçe kenetlenerek ‘seçime hazırız’ mesajı veren belediye başkan adayları, zafer meşalesinin ilk kıvılcımını Ankara’dan yaktı.

Ak Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın salonu gelmesini beklerken yaptığı açıklamada, “Vekillerimizle, Belediye Başkan adaylarımızla, 31 Mart 2019 Mahalli İdare seçimleri AK Parti Aday Tanıtım toplantısındayız. Türkiye burada, Hatay burada! Coşkumuz büyük, enerjimiz yüksek! Hepimiz biriz, iriyiz, diriyiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı Aday Tanıtım toplantısıyla demokratik siyaset yolundaki yürüyüşümüzde çok önemli bir aşamaya hep beraber şahitlik ediyoruz. İskenderunumuz’u gayret ve özveri ile nice güzel günlere omuz omuza taşıyacağız” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"