Mimarlar, KENTPARK’ın silüetini beğendi

Yayınlanma Zamanı : 25 Ocak 2019 Saat: 13:42

Mimarlar, KENTPARK’ın silüetini beğendi

Mimarlar Odası İskenderun Temsilciliği yönetimi, başkanları Koray Tanın eşliğinde Karayolları arazisinde yapımı devam eden KENTPARK inşaatında incelemelerde bulundu. Karayolları arazisinin yeşil alan olarak değerlendirilmesinden duydukları memnuniyeti dile getiren mimarlar, İskenderun’un en önemli değeri ve yeşil alanı olan arazinin imara açılmamasında emeği geçen yetkililere da ayrıca teşekkür etti.

Park ve sosyal alan olarak hayata geçirilen projeyi desteklediklerini ifade eden Mimarlar Odası İskenderun Temsilciliği, incelemenin ardından şu açıklamayı yaptı: “Mimarlar Odası İskenderun Temsilciliği olarak, Karayolları arazisinin en başından beri yapılaşmaya açılmaması ve yeşil alan olarak kalması görüşünü savunduk. Kentimiz için bu çok önemli araziyi yeşil alan olarak değerlendirilmesinde emeği geçen tüm yetkililere tekrar teşekkür ederiz. Kentimize değer katan tüm projeleri, Mimarlar Odası olarak her zaman destekleyeceğimizi kamuoyuna bir kez daha belirtmek isteriz.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"