Gümrükçülerden ilk ziyaret Kaymakam Yönden’e

Yayınlanma Zamanı : 25 Ocak 2019 Saat: 13:15

Gümrükçülerden ilk ziyaret Kaymakam Yönden’e

26 Ocak “Dünya Gümrük Günü” münasebetiyle, İskenderun Doğu Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Ali Aygün ve gümrük personelinden oluşan heyet, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’i ziyaret ederek, günün anısına çiçek takdim etti.

Kaymakamlık makamında gerçekleştirilen ziyarette, gümrük iş ve işlemlerinin önemine değinen Bölge Müdürü Ali Aygün, yapılan çalışmalara ilişkin bilgi aktarımında bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Yönden, Gümrük sektöründeki kurum ve kuruluşların ülkemizin en güzide kurumları arasında yer aldığının altını çizerek, gümrük iş ve işlemlerinin etkin bir şekilde yerine getirilmesi sürecinde emeği geçen herkesi tebrik etti.

Doğu Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü uhdesinde görev yapan amir ve personeller başta olmak üzere, tüm gümrük camiasının “Dünya Gümrük Günü”nü kutlayan Kaymakam Yönden,  tüm gümrük çalışanlarına çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"