Verimli bir sömestr tatili için doğru kütüphaneye!

Yayınlanma Zamanı : 22 Ocak 2019 Saat: 12:22

Verimli bir sömestr tatili için doğru kütüphaneye!

İskenderun İlçe Halk Kütüphanesi, 2018/2019 eğitim öğretim yılının ilk yarıyıl tatilinde özellikle çocuk okuyucuların nitelikli zaman geçirmelerine yardımcı olabilmek amacıyla hazırlamış olduğu haftalık etkinlik programını yayınladı.

Çocukları yaratıcılıklarını keşfederken, bilime de yönlendirecek etkinliklerin yeraldığı takvim, öğrencilerin kaliteli ve verimli bir yarıyıl tatili geçirmelerinin yanında hem dinlenmeleri hem de ikinci yarıyıla hazırlanmalarını sağlayacak şekilde hazırlandı.

Her Çarşamba ‘Masal Saati, film gösterimi, İskenderun Teknik Çocuk ve Gençlik Kütüphanesi tanıtım ve Twin bilime keşif saati ile robotik etkinlikler adı altında çocukların keyifli saatler geçireceği bir programla yarıyıl tatiline hazır olduklarını belirten kütüphane yetkilileri, tatil boyunca ayrıca ‘Çocuklar interneti nasıl kullanmalı?’ konulu seminer, şiirler ve şairlerle keyifli dakikalar, kütüphane hizmetleri ve E-kütüphane tanıtımı ile de çocukların hem bilgi dağarcığını genişletmeyi hem de çocukların kütüphaneyi daha yakından tanımalarını sağlamayı hedeflediklerini dile getirdi.     

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"