DAVETLİSİNİZ

Yayınlanma Zamanı : 18 Ocak 2019 Saat: 8:01

DAVETLİSİNİZ

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden yeniden büyükşehir belediye başkan adayı olan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 21 Ocak Pazartesi günü saat 16.00’da HATMEK Konferans Salonu’nda ‘31 Mart 2019 Hatay’ın Geleceği’ adlı seçim toplantısında yepyeni dev projelerini kamuoyuna tanıtacak.

Fransızlar döneminden kalan altyapının yenilenmesi, Asi Nehri’nin temizlenerek eski kirliliğinin tarihe karışması, Türkiye’nin 2. büyük spor kompleksinin kente kazandırılması, çok amaçlı salonlar, sosyal marketler, dünyanın 5’inci, Avrupa’nın 2’nci ve Türkiye’nin ise en büyük kapasitesine sahip membranlı atık su arıtma tesisinin yapımı, EXPO’nun Hatay’a kazandırılması gibi yenilikçi ve nitelikli birçok hizmeti hayata geçiren Başkan Savaş, toplantıya tüm Hatay halkını davet etti.

Bugüne kadar Hatay’a kazandırdığı ve yeni dönemde kazandıracağı projelerin görücüye çıkacağı “HATAY’IN GELECEĞİ” isimli seçim toplantısı, adından da anlaşıldığı gibi Hatay’ın geleceğini belirleyecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"