Basketbol severler son başvuru: 25 Ocak

Yayınlanma Zamanı : 18 Ocak 2019 Saat: 9:03

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın Hatay’ı bir spor kenti yapmak ve sağlıklı nesiller yetiştirebilmek amacıyla hayata geçirdiği Türkiye’nin en büyük 2. spor kompleksi ve yaşam merkezi, ‘1. Tek Pota Basketbol Turnuvası’na ev sahipliği yapacak.

Göreve geldiği günden bu yana sporun ve sporcunun destekçisi olarak, çocuklar ile gençlerin sağlıklı bir hayata yönelmeleri için dev projelere imza atan Başkan Savaş’ın yönetimindeki HBB, yepyeni bir turnuvayı Hataylılarla buluşturmak için gün sayıyor.

SON BAŞVURU TARİHİ 25 OCAK CUMA

30 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ‘1. Tek Pota Basketbol Turnuvası’ için başvuruların başladığını vurgulayan yetkililer, turnuvaya 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 ve 2008 doğumlu olan tüm sporcuların katılabileceğini belirtti.

Son başvuru tarihinin 25 Ocak Cuma günü saat 17.00 olduğuna dikkat çeken yetkililer, başvuru yapacak sporcuların HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi’ne müracaat etmelerini bildirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"