“Barış ve kardeşlik” ağacında İskenderun’un güzellikleri var

Yayınlanma Zamanı : 08 Ocak 2019 Saat: 13:27

“Barış ve kardeşlik”  ağacında İskenderun’un güzellikleri var

İskenderun’da göreve başladığı günden itibaren, vatandaş odaklı hizmet anlayışı, kamu hizmetlerinin işleyişinde verimlilik ve nitelik prensibi çerçevesinde attığı adımlar ile kısa sürede halkın sevgisini kazanan Kaymakam İskender Yönden, doğaya karşı duyarlılığıyla da ön plana çıktı.

Kaymakamlık bahçesinde tek kökten beslenen iki ayrı türden ağacı fark eden bir idareci olarak ağacı koruma altına aldıran Kaymakam Yönden, İskenderun’daki birlikte yaşama kültürünü ve farklı ama bir aradalığı temsil eden ağacı  “Barış ve Kardeşlik Ağacı” olarak adlandırdı.

Söz konusu doğa harikası ağacın, birçok medeniyetin, inançların ve kültürlerin merkezi konumundaki İskenderun’daki birlik, beraberlik ve hoşgörünün en güzel timsali olduğunu söyleyen Kaymakam Yönden, ağacın ilgili kurum ve kuruluşlar ile işbirliği içerisinde zirai şartlara uygun bir şekilde bakım ve iyileştirme işleminin yapıldığını da sözlerine ekledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"