İskenderun’daki bu ağaç bakın neden koruma altında?

Yayınlanma Zamanı : 05 Ocak 2019 Saat: 8:15

İskenderun’daki bu ağaç bakın neden koruma altında?

Hatay Baro Başkanı Av.Ekrem Dönmez, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kaymakamlık Makamında gerçekleşen ziyarette, Kaymakam Yönden’e yeni görev yerinin hayırlı olması yönünde iyi dilek ve temennilerini ifade eden Baro Başkanı Ekrem Dönmez, misafirperverliğinden dolayı ayrıca teşekkür etti.

Kaymakam Yönden, nezaketinden ve iyi dileklerinden dolayı Hatay Baro Başkanı Av.Ekrem Dönmez’e teşekkür etti.

Hatay böyle güzel bir yer işte!

Hatay Baro Başkanı Av.Ekrem Dönmez, ziyaretin ardından sosyal medya hesabında ziyaretle ilgili yaptığı paylaşımda İskenderun Kaymakamlığı’nın bahçesinde tek kökten beslenen iki ayrı ağacın fotoğrafıyla birlikte şu cümleleri yazdı; “İskenderun Kaymakamı Sayın İskender Yönden’e hoşgeldin ziyaretimizde, kaymakamlığın bahçesinde duran ve tek kökten beslenen iki ayrı ağacı gösterdi bize. Birlikte yaşama kültürünün, farklı ama bir aradalığı ile medeniyetlerin mozaik başkenti için nasıl güzel bir görüntü. Ağacın korunmaya alınacağını ifade etti. Birileri karıştırmasa, Hatay böyle güzel bir yer işte…”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"