Dönmez, ‘Hukuk öğreniminin geldiği hal böyleyse…’

Yayınlanma Zamanı : 04 Ocak 2019 Saat: 12:26

Dönmez, ‘Hukuk öğreniminin geldiği hal böyleyse…’

Hatay Barosu Başkanı Avukat Ekrem Dönmez, Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde öğrencisi tarafından öldürülen Araştırma Görevlisi Ceren Damar Şenel için başsağlığı mesajı yayınladı.

Geleceğin hukukçularını yetiştiren genç hukukçu ve araştırma görevlisinin görev yaptığı eğitim kurumunda öldürülmesinin ardından eğitim ve öğrenimin geldiği noktaya dikkat çeken Dönmez, ‘Hele, hukuk öğreniminin geldiği hal böyleyse, konu üzerinde düşünme işini çoktan yitirmişiz’ şeklindeki tek cümlesiyle aslında çok şey anlattı.Hatay Barosu Başkanı Avukat Ekrem Dönmez, sosyal medya hesabı üzerinden şu paylaşımı yaptı; “Çankaya Hukuk’ta genç bir akademisyen Ceren Damar Şenel. Kopya işlemi yaptığı öğrencisi tarafından öldürülüyor. Öğrenimin, hele hukuk öğreniminin geldiği hal böyleyse, konu üzerinde düşünme işini çoktan yitirmişiz. Ceren’e Allah’tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dilerim.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"