Arsuz, ‘Efsane Başkan’la buluşuyor!

Yayınlanma Zamanı : 29 Kasım 2018 Saat: 11:29

Arsuz, ‘Efsane Başkan’la buluşuyor!

Madenli Belde Belediye Başkanlığı yaptığı dönemlerde gönüllerde taht kuran ve dürüst yönetim anlayışıyla ‘Efsane Başkan’ olarak takdir edilen Dr. Asaf Güven’in Arsuz Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusu yapması heyecan yarattı. 2010 yılında üçüncü dönem belediye başkanlığı yaparken istifa ederek hastanedeki görevine dönen Asaf Güven, doktorluk mesleğini sürdürdü.

1999 yılında rakiplerine ezici üstünlük sağlayarak Madenli Belediye Başkanlığı’na seçilen ve 12 yıllık görevi boyunca bölge insanına doktor olarak da önemli hizmetleri olan Asaf Güven, “Arsuz’a hizmet etmek ve tüm halkımızı kucaklaştırmak için adaylık başvurumu yaptım” dedi.

Devlet memurluğundan istifa eden ve başvurusunu CHP Arsuz İlçe Başkanlığı’na yapan Asaf Güven, halkın “Aday ol” baskısına kayıtsız kalmayarak, seçim yarışında ‘Ben de varım” mesajı verdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"