Kaymakam Sarı, eğitime verdiği önemi hissettiriyor

Yayınlanma Zamanı : 29 Kasım 2018 Saat: 12:19

Kaymakam Sarı, eğitime verdiği önemi hissettiriyor

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Haymaseki İlkokulu ve Haymaseki Cemal Güler Ortaokulu’nda İkem Koleji ve okul yönetimi tarafından yaptırılan kütüphanenin açılışını gerçekleştirildi.

Göreve başladığı günden itibaren eğitime verdiği önemi yaptığı okul ziyaretleriyle hissettiren Kaymakam Musa Sarı, açılışta öğrencilere kitap okuma alışkanlığı kazandırılmasına katkı sunan İkem Koleji Kurucusu Levent Hakkı Yılmaz ve okul yönetimine desteklerinden dolayı plaketle teşekkür etti.

Arsuz Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez, şube Müdürlerinin de eşlik ettiği açılışta, öğrenci ve öğretmenlerle kütüphaneyi gezen Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, kütüphanenin yapımında emeği geçenlere teşekkür etti.

Kütüphane açılışı sonrası Arsuz Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından kadınlara yönelik açılan kurs merkezi ve sınıfları da ziyaret eden Sarı, burada kursiyerlerle de bir süre sohbet ederek, idarecilerden kursiyerlerin genel durumu hakkında bilgiler aldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"