Hatay, ‘Kara Cuma’yı 12’den vurdu!

Yayınlanma Zamanı : 26 Kasım 2018 Saat: 16:37

Hatay, ‘Kara Cuma’yı 12’den vurdu!

Hepsiburada, bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiği “Efsane Cuma veya Black Friday(Kara Cuma)” ile 15 bin iş ortağıyla birlikte 410 milyon TL’lik rekor bir ciroya imza attı.

Geçen yıla göre yüzde 60’dan fazla büyüme sağlayarak e-ticaret sektörüne önemli ölçüde hareketlilik kazandıran “Efsane Cuma”da alışverişlerin yüzde 60’dan fazlası Anadolu’dan yapılırken, en çok alışveriş yapılan iller sıralamasında zirveye İstanbul yerleşirken, Hatay 12. Sırada yer aldı.

Hepsiburada’nın yılın en avantajlı günü olarak ilan ettiği “Efsane Cuma”da Türkiye’nin ardından alışverişlerinin en çok yapıldığı ülkeler ise sırasıyla Azerbaycan, Kıbrıs, Almanya, İngiltere, ABD, Ukrayna ve Rusya olarak gerçekleşti.

Müşterilerin yoğun ilgisini çeken “Efsane Cuma”da bu yıl alışverişin en çok yapıldığı saat, 22 Kasım Perşembe 23.00 olarak gerçekleşti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"