Bu parklar her yaşa hitap ediyor

Yayınlanma Zamanı : 26 Kasım 2018 Saat: 16:51

Bu parklar her yaşa hitap ediyor

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, sahil bandını daha da güzelleştiren yeni çocuk parkında incelemelerde bulundu.  Kent estetiğine uygun olarak yapılan yeni parkların, yeni yaşam alanları olarak 7’den 77’ye herkese hitap ettiğini söyleyen Başkan Seyfi Dingil, buralarda vatandaşların gönül rahatlığı içerisinde dinlenme fırsatı bulduğunu, çocukların da güvenli bir şekilde oynadığını söyledi.

Kentin farklı birçok noktasında yeni parklar yaptıklarını belirten Başkan Seyfi Dingil, “Hiçbir ayrım yapmadan her mahalleye yeni ve modern parklar yapmaya devam edeceğiz. Her mahallemizde yaptığımız yeni ve modern parklar ile İskenderun’u yeşile bürünmüş farklı bir kent haline getiriyoruz. Belediye olarak çevreye her zaman önem verdik, vermeye devam edeceğiz. Çocukların güvenle oyun oynayabilecekleri oyun gurupları, büyüklerin spor yapabilecekleri spor aletleri, çocuklarını parka getiren ailelerin oturup dinlenebilecekleri alanların yer aldığı yeni modern parkların yapımına devam ediyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"