Gözler yarın TBMM’de…

Yayınlanma Zamanı : 26 Kasım 2018 Saat: 13:13

Gözler yarın TBMM’de…

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, aralarında Hatay’ın da olduğu 20 ilin belediye başkan adayını daha partisinin yarın yapılacak TBMM Grup Toplantısı’nda açıklayacak.

Geçtiğimiz Cumartesi günü açıklanan 40 Büyükşehir veya İl Belediye Başkan Adaylarının ardından, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yarın açıklayacağı 20 il belediye başkanı ile büyük bir merakla beklenen Ak Parti’nin Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı da belirlenmiş olacak.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yarınki TBMM Grup Toplantısı’nda kamuoyu ile paylaşacağı Ankara, Hatay ve İzmir’in de olduğu 20 ilin belediye başkan adayını kamuoyuyla paylaşacak.

Toplantıda ayrıca, Balıkesir, Trabzon, Eskişehir, Konya, Mardin, Muğla ve Sakarya büyükşehir belediye başkan adaylarının yanı sıra Afyonkarahisar, Bingöl, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Karaman, Muş, Uşak, Yozgat ve Sivas’ın belediye başkan adaylarının açıklanacağı da bildirildi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"