Anne, babaya son bakışları yürekleri kahretti!

Yayınlanma Zamanı : 26 Kasım 2018 Saat: 17:28

Anne, babaya son bakışları yürekleri kahretti!

Arsuz’a bağlı Karaağaç Mahallesi’nde tüpten sızan gazdan zehirlenen karı koca son yolculuklarına gözyaşları arasında uğurlandı.

Deveci çiftinin cenazeleri MKÜ Hatay Araştırma Hastanesi morgundan alınarak Karaağaç Mahallesi’ndeki baba evine getirildi. Gözyaşlarının sel olduğu anlarda babaanne Rima Deveci ve aile yakınları sinir krizleri geçirdi.

Kur’an-ı Kerim okunması ve dualar edilmesinin ardından Müslüm ve Selma Deveci çifti son yolculuğuna uğurlanmak üzere omuzlara alındı. Bu sırada olup bitenlerden habersiz olan ailenin 5 yaşındaki çocukları Mert ve 2 yaşındaki Aras’ı akrabaları teselli etmeye çalıştı.  Anne babasının cenaze kortejine katılan Mert tüm ısrarlara rağmen cenaze aracının peşinden ayrılmadı. Piknik tüpünden sızan gazla zehirlenerek genç yaşta hayatlarını kaybeden Müslüm ve Selma çifti Karaağaç Mezarlığı’nda toprağa verildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"