Gelişim’den tüm öğretmenlere Kasım ayrıcalığı

Yayınlanma Zamanı : 22 Kasım 2018 Saat: 11:19

Gelişim’den tüm öğretmenlere Kasım ayrıcalığı

İskenderun Gelişim Hastanesi Başhekimi Dr. Ömer Suha Caymaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Müdür Köseoğlu’nun şahsında geleceği şekillendiren tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladıklarını ifade eden Başhekim Dr. Ömer Suha Caymaz, “Sağlıklı nesiller yetiştiren, kutsal bir mesleğe sahip olan ve çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimizin bu özel günlerini kutluyoruz” dedi.

İskenderun Gelişim Hastanesi Başhekimi Dr. Caymaz, Öğretmenler Günü dolayısıyla Kasım ayı sonuna kadar, ‘Özel Okullar dâhil, Milli Eğitim Personeli, Öğretmen, Eş ve Çocuklarına’ tüm polikliniklerde yüzde 40 indirim uygulayacaklarını belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu da, bu anlamlı ziyaretten dolayı Gelişim Hastanesi yönetimine teşekkürlerini sundu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"