Payas’ın yeni belediye başkanı Murat Karabacak

Yayınlanma Zamanı : 21 Kasım 2018 Saat: 9:57

Payas’ın yeni belediye başkanı Murat Karabacak

Yerel seçimler için geri sayım hızla sürerken, aday adayları büyük bir yarış içine girdi. Payas Belediye Başkanlığı yarışında MHP’den aday adayı olan ve çalışmalarını yoğun tempoda sürdüren Murat Karabacak, Payaslı hemşerilerinden büyük ilgi görüyor. Murat Karabacak’ı Payas’ın yeni belediye başkanı olarak görmek istediklerini söyleyen sevenleri, bir an önce partinin Murat Karabacak’ın adaylığını açıklamasını bekliyor.

Gittiği her yerde ‘Belediye Başkanı’ gibi karşılanan MHP Payas Belde eski Başkanı Murat Karabacak, Ankara’da da görüşmelerde bulunuyor. Partisinin bir neferi olduğunu ve çalışmalarına devam ettiğini söyleyen Karabacak, “Payaslı hemşerilerime bu kutlu yolda güveniyorum” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret eden ve Payas ile ilgili görüşlerini sunan Murat Karabacak, “Kazanacağımıza inanıyorum” sözleriyle iddialı olduklarını dile getirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"