DSİ Bölge Müdürü’nden üç ilçede inceleme

Yayınlanma Zamanı : 21 Kasım 2018 Saat: 13:03

DSİ Bölge Müdürü’nden üç ilçede inceleme

Devlet Su İşleri (DSİ) 6. Bölge Müdürü Abdulkasım Sarımehmet ve beraberindeki heyet, Hatay’ı taşkınlardan koruyacak olan çalışmalar kapsamında İskenderun, Kırıkhan ve Altınözü’nde devam eden çalışmaları inceledi.

İskenderun Suluca Deresi Taşkın Koruma inşaatının ardından, Kırıkhan Kurtlusoğuksu Göleti ve ihale hazırlığı yapılan Altınözü Beyazçay Deresinde incelemelerde bulunan Müdür Sarımehmet’e Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur, DSİ Hatay Şube Müdürü Mehmet Ekinci, Proje ve İnşaat Şube Müdürü Agah Sineren, Harita Mühendisi Fatih Mıyman, İnşaat Mühendisi Burak Aşunkoca, İnşaat Mühendisi İbrahim Bilal da eşlik etti. Teknik heyetten çalışmalar hakkında bilgiler alan DSİ 6. Bölge Müdürü Abdulkasım Sarımehmet, son olarak yüzde 21 fiziki gerçekleşme sağlanan Altınözü Altınkaya Göleti’nde incelemelerde bulunup, gerekli istişareleri yaptıktan sonra Adana’ya dönüş yaptı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"