Paslı borular bertaraf ediliyor

Yayınlanma Zamanı : 20 Kasım 2018 Saat: 16:21

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), hayata geçirdiği içme suyu projeleri ile yapılan bağlantı çalışmaları sırasında çıkarılan paslı boruları gözler önüne serdi.

“Her Şeyden Önce Sağlık” ilkesiyle altyapı çalışmalarını kent genelinde sürdüren Genel Müdürlük, yapılan içme suyu hattı döşeme çalışmaları sayesinde paslı, kireçli ve içi toprak dolu borular yerine temiz boruların yerleştirildiğini belirtti.

Vatandaşlara temiz, sağlıklı ve güçlü bir içme suyu iletme adına hayata geçirilen projelerle sağık açısından tehlike arz edecek durumların ortadan kaldırıldığını vurgulayan İdare, vatandaşların sağlıklı bir içme suyundan faydalanmasını sağlamanın yanında kayıp kaçak oranını minimuma çekme adına çalışmaların sürdüğünü hatırlattı.

HATSU, yıllardır kullanılan paslı borular ve tespit edilerek iptal edilen borular ile HATSU tarafından döşenen dayanıklı ve sağlıklı boruların fotoğrafları haberle birlikte servis edildiğini aktardı

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"