Feyezan Köprüsü asfaltlandı

Yayınlanma Zamanı : 20 Kasım 2018 Saat: 16:45

İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, trafiği rahatlatmak ve alternatif ulaşım güzergâhları oluşturmak adına Feyezan Kanalı üzerindeki ikinci köprü ve çevresinde asfaltlama çalışması gerçekleştirdi.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçenin farklı noktalarındaki yolların bakım ve onarımını gerçekleştirdiğini söyleyen İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Ekiplerimiz, bu kez Feyezan Kanalı üzerinde inşa edilen köprü ve çevresinde ulaşımı rahatlatma adına sıcak asfalt çalışması yaptı. Köprü ve çevresindeki asfaltlama çalışmalarının tamamlanmasının ardından yol yaya ve araç trafiğine açıldı.  Yaptığımız yeni ulaşım yolları ile trafik akışını rahatlatıyor insanların hayatını kolaylaştırıyor. Belediye olarak tüm mahallerde özellikle vatandaşlarımızdan gelen talep önerileri doğrultusunda sıkıntılara çözüm bulmak için çalışıyoruz. Çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"