‘İskenderun, her yönüyle güzel bir şehir’

Yayınlanma Zamanı : 20 Kasım 2018 Saat: 15:48

‘İskenderun, her yönüyle güzel bir şehir’

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Seyfi Dingil, Kaymakam Yönden’e İskenderun’un yanısıra ilçede yapımı devam eden projeler hakkında bilgiler aktardı.

Kaymakam Yönden’e yeni görevlerinde başarılar dileyen Seyfi Dingil, “Sizlerle birlikte İskenderun’u bir adım daha ileriye taşıyacak çok güzel projelerin ve hizmetlerin altına imzamızı atacağımıza  gönülden inanıyorum. Halka hizmet noktasında sürekli iletişim halinde olacağız. İskenderun’umuza hoş geldiniz diyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ise, “İskenderun’da görev yapacak olmaktan dolayı çok mutluyum. İnşallah bundan sonra da daha büyük hizmetler için birlikte çalışacağız. Devletin vermiş olduğu hizmetleri hep birlikte yürüteceğiz. Her yönü ile güzel bir şehirde sizlerle birlikte görev yapacak olmak benim için ayrı bir sevinç kaynağı. Hepimizin amacı halkımıza en iyi hizmeti vermektir” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"