Kahraman Ordu’nun yiğitlerinden onurlandıran ziyaret

Yayınlanma Zamanı : 20 Kasım 2018 Saat: 17:07

Kahraman Ordu’nun yiğitlerinden onurlandıran ziyaret

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin başarıyla gerçekleştirdiği Zeytindalı Harekatı’nı yöneten 2. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Metin Temel ve beraberindeki heyetin ardından, Özel Kuvvetler Sınır Üs Komutanı Tuğgeneral İlkay Altındağ ve beraberindekileri ağırladı.

Valilik makamında gerçekleşen kabulde Vali Doğan, ülkemizin uluslararası hak ve yükümlülükleri ile meşru müdafaa hakkı çerçevesinde büyük bir başarı ile sonuçlandırılan Zeytindalı Herakatı boyunca üstün başarılar gösteren komutanları ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, milletin gönlünde Hatay ve ülke sınırlarında görev yapan kahraman ordunun her bir neferine ayrı bir sevgisi olduğunu ifade etti.

2’nci Ordu Komutanı Orgeneral Temel ile Özel Kuvvetler Harekât Üs Komutanı Tuğgeneral Altındağ da göreve yeni başlayan Vali Doğan’a ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileterek kabulünden dolayı teşekkür etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"