Unutmayın! Son gün 30 kasım

Yayınlanma Zamanı : 16 Kasım 2018 Saat: 10:10

İskenderun Belediyesi,2018 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi (ÇTV) ikinci taksit ödemesi konusunda mükellefleri uyardı.

Vatandaşların cezalı duruma düşmemesi için vergilerini 30 Kasım 2018 tarihinde mesai bitimine kadar ödemeleri gerektiği belirtildi.

Belediye tarafından yapılan açıklamada, mükelleflerin vergi borçlarını belediye hizmet binası içerisindeki veznelerden veya www.İskenderun.bld.tr resmi internet sitesinden E-Belediye hizmetleri sayesinde sorgulayabilecekleri ve borçlarını ödeyebilecekleri kaydedildi.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, belediye sınırları dâhilinde faaliyet gösteren ev ve iş yerlerinin 2018 yılı çevre temizlik, emlak 2. taksitinin son ödeme süresinin 30 Kasım 2018 tarihinde sona ereceğini belirterek, ev ve iş yeri sahibi mükelleflerin cezalı duruma düşmemeleri ve sıkışıklığa mahal vermemeleri için vergilerini ödemeleri hususunda uyarılarda bulundu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"