İskenderun’un en değerli arsaları yeniden satışta

Yayınlanma Zamanı : 13 Kasım 2018 Saat: 12:22

İskenderun’un en değerli arsaları yeniden satışta

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından daha önce satışa sunulan, ancak yapılan ihalede satılamayan İskenderun Deniz Müzesi’nin hemen yanındaki eski Doğumevi ve Çocuk Hastanesi’nin arsaları 29 Kasımda yeniden açık arttırma usulüyle ihaleye çıkıyor.

Aralarında Hatay’ın da olduğu 26 ilde toplam 993 bin metrekare büyüklüğünde 87 arsayı satışa çıkaran TOKİ, İskenderun 3’ncü Mıntıka’da biri 675 m2, diğeri 2434 m2 olmak üzere 3 bin 109 metrekare rehabilitasyon merkezi alanının vadeli satış bedelini yaklaşık 16 milyon TL olarak duyurdu.

Açık artırma, 29 Kasım 2018 Perşembe saat 13.30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve TOKİ İstanbul hizmet binasında gerçekleştirilecek. Ayrıca internetten (www.emlakyonetim.com.tr) canlı yayın yapılacak. Peşin ödeme yapmak isteyen alıcılara vadeli satış bedeli üzerinden yüzde 12,5 indirim uygulanacak.

Satışa ilişkin detaylı bilgiye www.toki.gov.tr ve www.emlakyonetim.com.tr internet adreslerinden, 444 86 54 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"