İGC’de dostlar buluşması

Yayınlanma Zamanı : 06 Kasım 2018 Saat: 13:07

İGC’de dostlar buluşması

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği(HESOB) Başkan Vekili ve İskenderun Şoförler Odası Başkanı Erol Akın, esnaf oda başkanları ile birlikte İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  Esnaf oda başkanlarının İGC ziyaretinde, Güçbirliği Platformu’nun önemine vurgu yapılırken, İGC Başkanı Veysel Cıncık, Antakya Lobisinden kurtulmak için bu oluşumda herkese görev düştüğüne vurgu yaptı.

“Sizlerden bir farkımız yok”

Esnaf ile halk arasında diyaloğ köprüsü kuran basın mensuplarının her zaman yanında olduklarını söyleyen Erol Akın, “Öncelikle gerçekleştirdiğiniz genel kurul sonrası yeni yönetiminizi tebrik ederiz. Bundan sonraki tüm çalışmalarınızda da başarılar dileriz. Esnaf Oda Başkanları olarak bugüne kadar bizlere vermiş olduğunuz desteklerden ötürü sizlere teşekkür etmek istiyoruz. Bizler biliyoruz ki; bizleri en iyi anlayan sizler, yaşadığımız her zorlukta bizlerin yanında oldunuz. Sizler bizimle halk arasında en iyi diyalogu kuran kurum oldunuz. Sizlerin maddi ve manevi yaşadığınız sıkıntıların farkındayız. Ne zorluklarla görev yaptığınızı görebiliyoruz. Oda başkanları olarak ne yazık ki sizlerden bir farkımız olmadığını üzülerek söylemek istiyorum. Bu sebeple esnaf oda başkanları olarak elimizden geldiğince her zaman sizin yanınızda olacağız. Bana verilen göreve gelince. Bu görev bir formalitedir. Buradaki tüm esnaf oda başkanlarım bu göreve son derece layık insanlardır” dedi.

“Antakya Lobisinden kurtulacağız”

Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İGC Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Cıncık, “HESOB Başkan Vekilliğine atanan Erol Akın’ın şahsında ben de tüm esnaf oda başkanlarımı tebrik ediyorum. Ben inanıyorum ki; çok güzel çalışmalar yapacaksınız. Esnaflarımız arasındaki birlik ve beraberliği devam ettireceksiniz. Görev hiçbir zaman istenmez, verilir. Bu çok önemli bir şeydir. Bundan sonra memleket için el birliği ve güçbirliğiyle hareket edeceğiz. Bunun için İGC olarak Güçbirliği Platformunu harekete geçirmek üzere çalışmalara başladık. Bugüne kadar birkaç kez denenmesine rağmen bir türlü bu oluşum sağlanamadı. Güçbirliği platformunu sonuna kadar savunacağız. Bu platformu kuracağız. Bunda hepinizin bir katkısı olacak. Artık İskenderun’un dinamiklerini harekete geçireceğiz. Antakya Lobisinden kurtulacağız” diye konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"