Onur konuklarıyla Ankara’da Hatay turu

Yayınlanma Zamanı : 01 Kasım 2018 Saat: 13:31

Onur konuklarıyla Ankara’da Hatay turu

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, bu yıl 7’ncisi düzenlenen ‘Ankara’da Hatay Günleri’nin ikinci gününde, Atatürk Kültür Merkezi’nde stant açan belediye ve kaymakamlık stantları ile esnafları ziyaret etti.

Hatay’ın tüm değerleriyle tanıtıldığı etkinliğin onur konukları Cumhurbaşkanlığı Hukuk Baş Danışmanı Ahmet Karayiğit ve eski Ticaret ve Sanayi Bakanı Mehmet Dönen ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerin yanısıra, Başkan Seyfi Dingil İskenderun Belediyesi standına gelen ziyaretçilerle de yakından ilgilendi.

İlçenin huzur, barış ve kardeşliğin simge kenti olduğunu belirterek, “İskenderun’daki bu kardeşlik ortamının tüm dünyaya örnek olmasını temenni ediyoruz. Gelin, kentimizi ve en büyük zenginliğimizi yerinde mutlaka görün. Sanayi, turizm, deniz, doğal güzelliklerimizin her biri ayrı bir güzellik. Bu güzelliklerimizi tanıtmak için buradayız” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"