Bu fotoğraflara baktığınızda gözünüz fal taşı gibi açılacak!

Yayınlanma Zamanı : 01 Kasım 2018 Saat: 14:08

Bu fotoğraflara baktığınızda gözünüz fal taşı gibi açılacak!

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), işletmeye aldığı arıtma tesislerinden alınan numuneler ile arıtılmış atık suların farkını fotoğraflarla gözler önüne serdi.


Atıksuların doğaya, çevremize ve ortak yaşam alanlarına zarar vermeyecek şekilde arıtılıp doğaya temiz şekilde deşarj edilmesini sağlamak amacıyla çalışmaların sürdüğünü aktaran Genel Müdürlük, Küçükdalyan-Narlıca MBR (Membran Biyoreaktör) Teknolojili Atıksu Arıtma Tesisi, İskenderun Biyolojik, Kırıkhan, Reyhanlı, İskenderun (Denizciler), Dörtyol, Erzin, Samandağ, Antakya(Serinyol), Antakya(Turunçlu), Payas Tütenbaca, Payas Topsahası ve İskenderun(Karayılan) atıksu arıtma tesislerinde işlem gören atıksu numunelerinin arıtılmadan önceki ve sonraki görüntülerini kamuoyu ile paylaştı.

Arıtım göreviyle çevrenin temizliğine ve sağlıklı yaşama katkı sağlandığına vurgu yapan HATSU, Akdeniz’e dökülen Asi Nehri, derelerin, sahillerin ve Akdeniz’in temiz olmasına katkıda bulunmak amacıyla atıksu arıtma sistemlerinin planlama ve işletim hususlarında kapsamlı çalışmaların yapıldığına vurgu yaptı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"