Kendi Brüksel’de ama aklı Hatay’da!

Yayınlanma Zamanı : 12 Ekim 2018 Saat: 11:31

Kendi Brüksel’de ama aklı Hatay’da!

Avrupa-Akdeniz Bölgesel ve Yerel Meclisi(ARLEM)’nde Yönetişim ve Şeffaflık konulu toplantıya katılmak üzere Belçika’nın Brüksel kentinde bulunan Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş,  26. Cumhurbaşkanlığı Kupası’nın kazanılmasıyla tarih, kültür, medeniyet ve gastronomi şehri olmasının yanında Hatay’ın bir spor kenti olduğunu da tescillediğini söyledi.

Türkiye’nin en büyük kupasını ikinci kez kazanarak Hatay’ı gururlandıran Melekleri, elde ettikleri zaferden dolayı tebrik eden Başkan Savaş” Brüksel’deydim ama aklım Adana’da Hatay’ın Melekleri’nin maçındaydı. Sezon içinde verilen emeğin karşılığı, bu anlamlı kupanın kazanılması oldu. İkinci kez bu büyük kupayı kazandığımız için çok mutluyum. Barış, medeniyet, kültür ve tarih şehri olan Hatay artık spor kenti de. Kupanın kazanılmasında emeği geçen yönetim kurulu üyelerine, teknik ekibe, sporcularımıza çok teşekkür ederim. Gönlü insan sevgisiyle dolu, hoşgörüsü dünyaca bilinen hemşehrilerimize büyük mutluluk yaşatan ve bu başarıyı Hatayımıza 2.kez kazandıran Meleklerimizi kutluyorum. Ayrıca, takımlarına inanan ve her fırsatta destek olan taraftarlarımıza da çok teşekkür ederim” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"