İskenderun iş dünyası Romanya’da

Yayınlanma Zamanı : 12 Ekim 2018 Saat: 10:41

İskenderun iş dünyası Romanya’da

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası(İTSO) yönetim kurulu üyeleri ve iş insanlarından oluşan heyet, çeşitli temaslarında bulunmak üzere Romanya’nın Köstence kentine gitti.

Köstence Ticaret ve Sanayi Odası ile iş birliği protokolü imzalayan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, daha sonra 15 iş adamından oluşan ticaret heyetiyle Köstence’nin en büyük çuval fabrikası Romtextil’i ziyaret etti.

Aralarında İskenderun Fahri Konsolosu Faruk Rende’nin de bulunduğu heyet, Dobruca TİAD’ı ve Köstence Başkonsolosu Sulhi Turan’ı da ziyaret ederek, hem deneyimlerini paylaştı, hem de ekonomik işbirliği köprüsü kurdu.

UKİD Romanya ve Balkanlar Başkanı Sabit Danış’ın verdiği akşam yemeğinde Romanyalı işadamları ile biraraya gelen İTSO Heyeti, sıcak karşılamadan ve olumlu etkiler bırakan iş gezisinden dolayı memnuniyetlerini dile getirirken, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ziyaretleri sırasında verdiği destekten dolayı Sabit Danış’a teşekkür plaketi takdim etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"