Açılışı minik öğrencilerle yaptı

Yayınlanma Zamanı : 28 Eylül 2018 Saat: 12:42

Açılışı minik öğrencilerle yaptı

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Gözcüler Mesleki ve Teknik Eğitim Anadolu Lisesi bünyesinde hizmet verecek olan ‘Uygulamalı Okul Öncesi Sınıfı’nın açılışını gerçekleştirdi. Minik öğrencilerin sevgi seliyle karşılanan Kaymakam Sarı, çocuklar için tüm detayın düşünüldüğü anasınıfında eğitim görecek öğrencilerle birlikte açılışın onuruna yaş pasta kesti.

Halka açık olan ‘Uygulamalı Okul Öncesi Sınıfı’nın açılış törenine Kaymakam Musa Sarı’nın yanısıra Arsuz Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez, şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Sınıfın hazırlanmasında emeği geçen başta okul idaresi, öğretmenler ve okul aile birliğine teşekkürlerini sunan Kaymakam Sarı, “Sınıfımız hem öğrencilerimiz için uygulama merkezi olacak, hem de halkımıza yönelik bir okul öncesi eğitim verebilecek. Şimdiden 18 öğrencimiz kaydını yaptırdı. Bu sayının her geçen gün daha da artacağını ve daha sonra belki de yer bulmakta zorlanacaklarını düşünüyorum” dedi.

Açılış sonrası sınıfa girip öğrenciler ve velilerle sohbet eden Kaymakam Musa Sarı, minik öğrencilerle pasta kesti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"