5 Temmuz Stadı’na kadın eli değdi

Yayınlanma Zamanı : 28 Eylül 2018 Saat: 13:37

5 Temmuz Stadı’na kadın eli değdi

Bölgesel Amatör Ligi(BAL)’ne yükselen ve 3’ncü ligi hedefleyen İskenderun Belediyespor’un kullanacağı Beş Temmuz Stadı, uzun süre atıl kaldıktan sonra yapılan tadilatın ardından temizlenerek, maçlara hazır hale getirildi.

Profesyonel liglere ev sahipliği yapan ve uzun bir süre atıl durumda bulunan İskenderun Beş temmuz Stadı’nı İskenderun Belediyespor için kiralayan İskenderun Belediyesi,  bakım ve onarım çalışmalarının ardından stadı çoğunluğu kadınlardan oluşan temizlik görevlileri tarafından köşe bucak temizletti.

Statta bulunan tüm koltukların yıkanıp silinerek temizlendiğini ve kullanıma hazır hale getirildiğini söyleyen İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Ömer Çolak, “Tüm ekiplerimizle stadyumu temiz bir hale getirdik. Bizden sonra sporculara ve taraftarlara büyük iş düşüyor. İnşallah bu sezon şampiyon olarak 3’üncü ligde mücadele ederiz. Emeği geçenlere teşekkür ederim” diye konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"