Can alan kavşakta nihayet kabus bitiyor!

Yayınlanma Zamanı : 22 Eylül 2018 Saat: 10:30

Can alan kavşakta nihayet kabus bitiyor!

Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, geçtiğimiz yıllarda trafik terörüne kurban verdiğimiz 2 üniversite öğrencisinin karşıdan karşıya geçmek isterken kaza yaptığı İSTE Kampüsü Kavşağı’nda yapımına başlanılan üst geçit çalışmalarını yerinde inceledi.

Karşıdan karşıya geçerken meydana gelen bir çok ölümlü ve yaralamalı kaza dolayısıyla yıllardır kazaların adresi olarak anılan kavşağa üstgeçit yapılmasının bölge halkı ve öğrencileri sevindirdiğini söyleyen Başkan Vurucu, Karayolları Bölge Müdürlüğü’yle yaptığı görüşmeler ve incelemeler sonucu ilçeye üç ayrı ‘Üst Geçit’ kazandıracaklarını anımsattı.

Üniversite Kavşağı, Belen Tosyalı Camii ve Vadi Restaurant’ın yakınına konumlandıracakları üç ayrı ‘Üst Geçit’ projesi arasında özellikle karşıdan karşıya geçerken üniversite öğrencileri için büyük tehlike yaratan Meslek Yüksekokulu kavşağına yapılacak olan üstgeçidi çok önemsediğini söyleyen Başkan Adnan Vurucu, “Genç fidanlar trafik canavarına kurban gitmesin” derken, burada hayatını kaybeden öğrencileri de rahmetle andı.

İSTE Kampüsü Kavşağı’na  konuşlandırılacak olan üstgeçidin köprü ayakları için başlayan kazı çalışmaları hakkında bilgiler alan Başkan Vurucu, son derece yoğun trafiği olan yolda yapılacak olan çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak, üstgeçidin hizmete açılmasını beklediklerini söyledi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"