Barış koşucuları maratona hazır

Yayınlanma Zamanı : 22 Eylül 2018 Saat: 11:00

Barış koşucuları maratona hazır

Ali İsmail Korkmaz Vakfı(ALİKEV) Barış Koşucuları Takımı, Türkiye’nin ilk ve tek bayrak yol yarışı  Senin Efsanen Yarışı’nda barış için koşacak. 22-23 Eylül tarihlerinde Alaçatı-İzmir merkezli olarak yaklaşık 230 km’lik bir koşuyu kapsayan “Senin Efsanen Yarışı’nda ilk kez yer alacak olan ALİKEV Runners/Barış Koşucuları, fiziksel ve zihinsel sınırları zorlayan ekstrem bir koşu deneyimi yaşayacak. Dört erkek ve iki kadından oluşan takımda koşacak olan Önder Yılman, Seda Kurtuldu, Evşen Onay, Murat Karabulut, Erkal Hascan ve İbrahim Bitiş’ten oluşan Barış Koşucuları ekibi aynı zamanda dostluğun ve barışın da simgesi olacak.

ALİKEV’den koşu ile ilgili yapılan açıklamada, “Gönüllülerimiz tarafından kurulan ALİKEV Runners/Barış Koşucuları takımımız Senin Efsanen’de 230 km koşarak vakfımızı temsil edecek. Bütün ekibin sağlıklı bir şekilde yarışı tamamlamasını diliyor ve bu olağanüstü yarışta bizleri temsil ettikleri için teşekkür ediyoruz. Tüm kalbimiz ve yüreğimizle bu efsane takımın yanında olacağız. Barış ve dostluğa koşarken tüm koşucularımıza sağlıklı koşular ve bol şans diliyoruz” denildi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"