Sabırla beklenen battı çıktıda son etap

Yayınlanma Zamanı : 14 Eylül 2018 Saat: 15:46

Sabırla beklenen battı çıktıda son etap

Hatay Büyükşehir Belediyesi İskenderun Bölge Koordinatörü Ahmet Serhat Beydilli, İskenderun Battı Çıktı Projesi’nin servis yollarında son aşama asfalt çalışmalarının başladığını duyurdu.

İskenderun İsmet İnönü- Tayfur Sökmen Bulvarı arasında bin 700 metrelik mesafeyi kapsayan battı çıktı projesinde sona gelindiğini söyleyen Beydilli, asfalt çalışmalarının Pazar gününe kadar devam edeceğini söyledi.

Proje güzergahı üzerinde kullanılacak olan 2 yönlü servis yollarının son aşama asfalt çalışmasını yerinde inceleyerek, ekiplerden bilgi alan Beydilli, “Üst kısımlarda yapılan asfalt çalışması Pazar gününe kadar tamamlanacak ve Battı-Çıktı Projesinin iç kısımlarında ise bordür parke çalışması ile çevre düzenlenmesinin tamamlanması ile yol açılacaktır. Yapılan çalışmalar sırasında İskenderun halkının göstermiş olduğu sabır ve anlayış için teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"