Arsuz’daki altyapı çalışmalarına ekip takviyesi

Yayınlanma Zamanı : 14 Eylül 2018 Saat: 16:55

Arsuz’daki altyapı çalışmalarına ekip takviyesi

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresi(HATSU) öncülüğünde başlayan ve Arsuz’un en önemli sorununu çözüme kavuşturacak olan birinci etap altyapı çalışmaları Karaağaç ve Nardüzü Mahallelerinde 3 ayrı ekiple devam ediyor.

Arsuz’un coğrafi yapısını göz önünde bulunduran idare, Karaağaç Mahallesi’nde Atatürk, Şehit Bedi Acar, Gül, Yayla, Ortayol, Hacı Bektaş Veli, Fatih, Güleryüz, Deniz, İnönü, Yarıkkaya, Ahmet Vesvesi, Şirin, Demet, Akdeniz, 1 Mayıs, Nazım Hikmet ve Atalar caddeleri ile Nardüzü Mahallesi’nde Bereket, Şehit Ali Türkmen, Cumhuriyet, Yunus Emre, Hürriyet, Atatürk, İsmet İnönü, Cemal Gürsel, 75. Yıl, Varyant caddelerini kapsayan çalışmaları hızlandırmak için ekip takviyesi yapılmasını kararlaştırdı.

HATSU, Eylül ayı sonuna kadar 12 yeni ekip takviyesiyle, altyapı çalışmalarına 15 ekiple devam edip,  350 günde bitmesi planlanan çalışmaları belirlenen sürede tamamlamayı hedefliyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"