Ali Seçer, Hatay’a iyi gelecek!

Yayınlanma Zamanı : 14 Eylül 2018 Saat: 17:16

Ali Seçer, Hatay’a iyi gelecek!

İYİ Parti Genel Merkezi’nin başlattığı yeniden yapılandırma çalışmaları kapsamında Hatay İl Başkanlığı’na Ali Seçer atandı.

Hatay ile birlikte bugün 54 il başkanının atamasının Genel Başkan Meral Akşener’in takdiri doğrultusunda gerçekleştirildiğini söyleyen, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, çalışmalarının 81 ilin tamamını kapsayacak şekilde devam edeceğini vurguladı.

Genel Merkezin 81 il teşkilatının istifa etmesini istemesi üzerine, görevinden istifa eden Mustafa Çığ’ın yerine Hatay İl Başkanlığı’na getirilen Ali Seçer’in 24 Haziran’da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimlerinde İyi Partiden Hatay Milletvekili Aday adayı olduğu öğrenildi.

Seçim çalışmaları süresinde Hatay’da iyi bir rüzgar yakalayan Seçer’in, arkasına aldığı bu rüzgarla İYİ Parti Hatay İl Başkanı olarak başarılı çalışmalara imza atması bekleniyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"