Sen de destek ol, paylaş!!!

Yayınlanma Zamanı : 21 Ağustos 2018 Saat: 10:30

Sen de destek ol, paylaş!!!

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatay genelinde devlet hastanesi olmayan 4 ilçeye hastane yapılması için başlatılan kampanyaya tam destek verdi.

İlçesinde hastane olmadığı için çevre ilçelerdeki hastanelere giden ve çoğu zaman da sağlık hizmeti almak için kilometrelerce yol gitmek zorunda kalan Hatay’ın 4 ilçesindeki vatandaşlar, “Belen, Defne, Arsuz ve Payas Hastanelerini istiyor” isimli kampanya ile seslerini Sağlık Bakanlığı’na ulaştırmak isterken, en büyük desteği Başkan Savaş’tan gördü.

Kampanya kapsamında hazırlanan broşürü tüm sosyal medya hesaplarında paylaşan Başkan Savaş, “Hemşehrilerimizin başlatmış olduğu kampanyaya destek veriyor, hastanesi bulunmayan ilçelerimize hastane yapılmasını talep ediyoruz” mesajının yanında, kampanyanın daha çok kitleye yayılması ve amacına ulaşması için herkesten broşürün paylaşılmasını talep ederek, desteğin daha fazla artmasına da katkı sundu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"