Sevgi kelimesinin gerçek karşılığını yansıtan ziyaret

Yayınlanma Zamanı : 09 Ağustos 2018 Saat: 13:06

Sevgi kelimesinin gerçek karşılığını yansıtan ziyaret

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Hacı Pervin Tosyalı Sevgi Evlerinde kalan çocukları ziyaret ederek, hayata sevgiyle bakan çocuklara bayram öncesi hediyelerle sevindirdi.

Kurban Bayramı öncesinde sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinden birisini gerçekleştirmenin mutluluğu içerisinde olduklarını belirten Başkan Seyfi Dingil, “Belediye olarak imkânlar ölçüsünde her zaman yetim ve öksüzlere destek olmaya devam edeceğiz. Yetimlerle yan yana gelebilmek, onların başını okşayabilmek, onlara sevgi ve merhametle bakabilmek, şefkatle bakabilmek, hemhal olabilmek, bir olabilmek beraber olabilmek çok önemli” dedi.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil daha sonra Hacı Pervin Tosyalı sevgi evlerinde kalan çocuklarla yakından ilgilenerek, onlara oyuncak hediye etti.

Sevgi evleri yetkileri ve sevgi evinde kalan çocuklar ise Başkan Seyfi Dingil’e teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"