Başkan Savaş, WFP Heyeti’ni konuk etti

Yayınlanma Zamanı : 07 Ağustos 2018 Saat: 16:32

Başkan Savaş, WFP Heyeti’ni konuk etti

Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı( WFP) Ülke Direktörü Jonathan Campbell, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Savaş’a Türkiye’deki kamplarda ve kamp dışında yaşayan sığınmacılar için hayata geçirdikleri yardım programları ile ilgili bilgiler aktaran Direktör Jonathan Campbell’a WFP Gaziantep Bölge Müdürü Azhar Alazzawi ve WFP Ankara Program Sorumlusu Kiyal Güzel de eşlik etti.

Hatay’daki çadır kampları ve sığınmacıların durumunun da ele alındığı ziyarette, düzenledikleri yardım programlarıyla sığınmacıların ihtiyaçlarını gidermek gibi önemli bir misyonu üstlenen WFP heyetini Hatay’da ağırlamaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Başkan Lütfü Savaş, Hatay’daki kamplarda konaklayan sığınmacılarla ilgili bilgiler aktardıktan sonra, ziyaretin anısına WFP Ülke Direktörü Jonathan Campbell’e Hatay’a özgü ürünlerin yer aldığı hediye takdim etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"