Üs Komutanından duygulu veda ziyaretleri

Yayınlanma Zamanı : 07 Ağustos 2018 Saat: 16:46

Üs Komutanından duygulu veda ziyaretleri

İskenderun Deniz Üs Komutanı iken 2018 yılı genel atamaları ile bir başka göreve atanan Deniz Kurmay Albay Aykar Tekin, Hatay Valisi Erdal Ata’nın ardından İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e veda ziyareti gerçekleştirdi.
Vali Ata’yı İskenderun Ofisinde, Başkan Seyfi Dingil’i de makamında ziyaret eden Deniz Kurmay Albay Tekin, Vali Ata öncülüğünde Hatay’da görev yaptığı süreçte önemli başarılar elde ettiklerini ifade ederek, Hatay’ın ve İskenderun’un kendisi için çok anlamlı ve özel bir yer olduğunu dile getirdi.

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Erdal Ata, “İlimiz ve ülkemiz için çok değerli hizmetleri bulunan komutanımızın yeni görevinde de başarılı olacağına yürekten inanıyorum. Bundan sonraki yaşamında ve yeni görev yerinde kendilerine ve ailesine sağlık ve huzur diliyorum” dedi.
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil de, Albay Tekin Aykar’a İskenderun’daki başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, yeni görev yerinde başarılar diledi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"