Payas, sıradan bir belediye değil!

Yayınlanma Zamanı : 02 Ağustos 2018 Saat: 15:00

Payas, sıradan bir belediye değil!

Payas’ta okuma alışkanlığı kazandırılması amacıyla her ay düzenli olarak gerçekleşen “PayaSTEM Okuyor, Kütüphaneleniyor” etkinliğinde, aynı kitabı okuyarak yapılan sınavda birinci olan veli ve öğrencilere ödülleri törenle verildi.

Çocuklarıyla aynı kitabı okuyarak yapılan sınavda tam not alan bu ayın birincileri olan velilere ödülleri ve belgeleri Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi’nde Payas Belediye Başkanı Bekir Altan tarafından verildi.

PayaStem ve bünyesinde düzenlenen etkinliklerin önemine değinen Başkan Altan, “Biz sıradan bir belediye değiliz, biz halkımıza dokunuyoruz. İlçemizde yaşayan halkımızın hayatlarını güzelleştirmek için çaba sarf ediyoruz. Durmadan çalışmaya, yeni projeler üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Çocuklarıyla birlikte öğrencilik yıllarındaki sınav heyecanını tekrar yaşayarak mutlu olduklarını belirten aileler, evlatlarıyla güzel zaman geçirip onların yaşantılarına sağladıkları katkının farkına vardıklarını dile getirerek, Başkan Bekir Altan’a teşekkür etti.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"