Sakarya Mahallesi’ne yeni çehre

Yayınlanma Zamanı : 25 Temmuz 2018 Saat: 13:07

Sakarya Mahallesi’ne yeni çehre

İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Sakarya Mahallesi Cumartesi Pazarı yolunu daha güzel bir görünüme kavuşturmak için orta refüj ve peyzaj düzenleme çalışmasına başladı. İlçeyi daha güzel bir görünüme kavuşturmak adına başlatılan yol ve çevre düzenleme çalışmaları kapsamında Sakarya Mahallesi’nde gerçekleşen çalışmaların tamamlanan kısımlarını inceleyen İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, amaçlarının şehrin her noktasında daha güzel yollar ve daha güzel kaldırımlar oluşturmak olduğunu söyledi.

Kent yararına yapılan tüm çalışmaları yakından takip ettiğini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Sakarya Mahallesinde Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından gerçekleşen çevre düzenlemesi, yeşillendirme ve orta refüj yükseltme çalışmalarıyla caddeyi genişletmek ve daha modern bir görünüme kavuşturmak istiyoruz. Bu arada deforme olmuş kaldırımları da yeniliyoruz. Halkımıza en iyi vermek için çalışmalarıma ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"