Nardüzü’ne yeni içme suyu hattı

Yayınlanma Zamanı : 20 Temmuz 2018 Saat: 13:14

Nardüzü’ne yeni içme suyu hattı

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), il genelindeki eski içme suyu hatlarını yenileme çalışmaları kapsamında Arsuz’a bağlı Nardüzü Mahallesi’nde 350 metre yeni içme suyu hattı döşedi.

Mahalle sakinlerinden gelen yetersiz su şikâyetini çözmek ve arızalar sonucu oluşan su kaybını önlemek amacıyla her geçen gün yeni bir içme suyu projesini hayata geçiren Genel Müdürlük, vatandaşların daha sağlıklı içme suyu kullanmasını sağlamak için özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Arsuz’a bağlı Nardüzü Mahallesi’nde sitelerin yoğun bulunduğu bölgenin su ihtiyacının daha düzenli bir şekilde karşılanması adına çalışma yapan İdare, eski boruların iptal edilerek yerine 32’lik borular ile 350 metre yeni içme suyu hattının döşendiğini, ayrıca vatandaşların sorun yaşanmaması adına Belen’den gelen içme suyundan besleme yapıldığını aktardı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"