DEİK Heyeti, yeni bakanları ziyaret etti

Yayınlanma Zamanı : 18 Temmuz 2018 Saat: 14:42

DEİK Heyeti, yeni bakanları ziyaret etti

Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu(DEİK) Cezayir İş Konseyi Başkanı Fuat Tosyalı, DEİK Başkanı Nail Olpak ve beraberindeki heyetle birlikte Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin yeni kabinesinde yer alan bakanlara tebrik ziyareti gerçekleştirdi.

İlk ziyaretini Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a yapan DEİK Heyeti, daha sonra DEİK ailesinin kadim İş Konseyi Başkanlarından şimdiki Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile DEİK ailesinin bir başka üyesi Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın ardından Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i de ziyaret ederek, hem hayırlı olsun dileklerini sundu, hem de iş dünyasından beklentilerini ve kısa dönem hedeflerini görüştü.

“DEİK, iş insanlarının dünyaya açılan kapısı”

Ziyaretlerin ardından yaptığı değerlendirmede amaçlarının kabinedeki yeni bakanları tebrik etmek ve DEİK’in çalışmaları hakkında bilgilendirmek olduğunu söyleyen Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu(DEİK) Cezayir İş Konseyi Başkanı Fuat Tosyalı, kabinede millete hizmet etmek yolunda görev alan bütün bakanları tebrik ederek, yeni görevlerinin ülkemize hayırlı olmasını ve başarılarının devamını diledi.

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın “ikinci evim” olarak nitelediği ve çalışmalarını yakinen bildiği DEİK’in Türk iş insanlarının dünyaya açılan kapısı olduğunu söyleyen Fuat Tosyalı, Başkanları Nail Olpak’ın da belirttiği gibi DEİK olarak, bakanlıkların koordinasyonunda gerek yerli, gerekse iş dünyasının yurtdışındaki yatırımlarının artması için yüksek bir motivasyonla çalışmaya ve yatırımlara devam edeceklerini vurguladı.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"