İlçe Nüfus Müdürlüğü Karaağaç’ta şeflik açtı

Yayınlanma Zamanı : 13 Temmuz 2018 Saat: 12:24

İlçe Nüfus Müdürlüğü Karaağaç’ta şeflik açtı

Arsuz İlçe Nüfus Müdürlüğü, halkın hizmetlere daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmesi adına Karaağaç Mahallesi’nde şeflik açtı.  İlçe merkezinin coğrafik konumu dikkate alınarak, nüfus yoğunluğu bakımından kalabalık olan mahallede Arsuz Belediyesi Karaağaç Ek Hizmet Binası içerisinde bugün itibariyle açılan Arsuz Kaymakamlığı İlçe Nüfus Müdürlüğü Karaağaç Şefliği, Kararağaç ile bu bölgeye yakın olan mahallelerde oturan vatandaşlara büyük kolaylık sağlayacak.

Arsuz  İlçe Nüfus Müdürü Gülsel Soğancı, Nüfus Müdürlüğü Karaağaç Şefliği’nin ilk gününde da Karaağaç’ta hazır bulunurken, şefliğin vatandaşlar için hayırlı – uğurlu olmasını temenni etti.

Şefliğin, Karaağaç hizmet binasında açılması amacıyla 18 Ocak 2018 tarihinde Nüfus İl Müdürü Sakip Pehlivanoğlu huzurunda imzalanan protokolün Genel Müdürlük tarafından onaylanmasının ardından bugün itibariyle nüfus hizmetlerinin Karaağaç Mahallesi ek hizmet binasında verilmeye başlaması vatandaşları da mutlu etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"